Обробка металу (металообробка)

Про нас

ТОВ "Мехатроніка" сьогодні - це сучасне виробниче підприємство, яке працює з низкою українських та європейських виробників у галузі металообробки.

Точне механічне оброблення металу є основним напрямком діяльності нашого підприємства з 1993 року. Колективом фірми накопичено багатий досвід обробки металів, використання сучасного металообробного обладнання, набутий досвід використання сучасних інструментальних технологій.

Власні виробничі приміщення
Власні виробничі приміщення у Харкові загальною площею понад 1 800 м. кв. забезпечують замкнутий цикл виробництва.
Власні виробничі приміщення
Сучасне обладнання
Виробництво деталей здійснюється на сучасних верстатах з ЧПУ, що забезпечують високу точність виробництва деталей. Це досягається за рахунок використання 5-и координатних фрезерних обробних центрів, так і токарних обробних центрів оснащених віссю Y, поворотною віссю та контршпинделем.
Сучасне обладнання
Кваліфікований персонал
Інженерний склад нашого підприємства має значний досвід роботи з конструкторською документацією, а виробничий склад – досвід роботи із сучасним фрезерним, токарним обладнанням, ріжучими інструментами та супутніми технологіями обробки металу. На даний момент у компанії працює понад 50 спеціалістів.
Кваліфікований персонал
Система контролю якості
Багаторівнева система контролю якості гарантує точну відповідність вироблених деталей кресленням замовника.

Нам довіряють виробництво деталей для таких галузей як медицина, авіація та інші.
Система контролю якості

Система контролю ефективності виробництва

Забезпечення якості продукції – основне завдання виробництва.
Розміщуючи замовлення у нашій компанії, ви можете бути впевнені, що кожен етап виробництва деталі фіксується та контролюється. При повторному замовленні врахуємо всі нюанси попередніх виробництв.
Багаторівневасистема контролю якості гарантує точну відповідність вироблених деталей кресленням замовника.


 

Комплексні рішення

Сьогодні ми пропонуємо роботи з виготовлення окремих деталей, здійснюємо їхнє складання у вузли та агрегати, виконуємо тестування. При цьому, ми гарантуємо високу якість продукції, що забезпечується безперервним контролем кожної стадії виробництва.


Звертаючись до нас, Ви знайдете надійного партнера, зацікавленого у довгостроковій співпраці!