точна механічна обробка металу

Фрезерні роботи

Фрезерні роботи є основним напрямком діяльності підприємства. При цьому акцент у виробництві робиться на виготовленні складних корпусних деталей з високим рівнем точності.

Високоточне фрезерне обладнання

Верстатний парк підприємства оснащений сучасними фрезерними обробними центрами з числовим програмним управлінням (ЧПУ), що дозволяє виробляти складні деталі з високою точністю в найкоротші терміни. Фрезерні роботи виконуються на верстатах з автоматичною зміною інструменту, що дозволяє знизити кількість перевстановити деталей.

На ряду з класичними трехосевой фрезерними верстатами ми маємо в своєму розпорядженні п'ятикоординатне фрезерними верстатами з ЧПУ. При цьому, механіка верстатів дозволяє виконувати фрезерні роботи з обробки всіх площин деталей з однієї установки.

фрезерні роботиФрезерні роботи в Харкові

Забезпечення якості фрезерних робіт

Для забезпечення високих точностей виробництва наші виробничі площі оснащені системою кондиціонування і вентиляції для стабілізації температурного режиму.

В процесі виробництва деталей виконується ряд технологічних операцій, а саме: фрезерні роботи з обробки поверхонь, свердління, розгортання отворів, нарізування різьби. При цьому використовується сучасний ріжучий інструмент.

Фрезерні роботи (термопатрон)Фрезерні роботи

Фрезерна обробка на нашому обладнанні забезпечує точність обробки деталей ± 0,005 мм.

Фрезерні роботи виконуються для наступних типів матеріалів: алюміній, сталь, латунь, бронза та інші.

Ми приймаємо замовлення на фрезерні роботи при наявності креслення, 3D моделі або зразка замовника. При необхідності може бути створена 3D модель деталі. При виробництві всіх деталей складається технологічна карта і програма для фрезерного верстата.

Для того, щоб замовити фрезерні роботи рекомендуємо ознайомитися з необхідної для початку робіт інформацією.

Фрезерні роботи: приклади деталей