Токарно-фрезерні роботи

Приносим свои извинения. Страница находится в стадии наполнения.

Токарно-фрезерні роботи відносяться до однієї з основних сфер діяльності нашого підприємства. Дані роботи мають на увазі поєднання технологій токарної і фрезерної обробки в процесі виробництва деталей.

Замовлення на виконання токарно-фрезерних робіт виконуються з максимальною якістю і в найкоротші терміни. Це досягається за рахунок залучення кваліфікованого персоналу, використання сучасного обладнання та ріжучого інструменту.

Кваліфікований персонал

Весь виробничий персонал компанії має спеціалізовану освіту в області металообробки і значний досвід виконання токарно-фрезерних робіт.

Сучасне токарно-фрезерне обладнання

Виробнича база підприємства має все необхідне обладнанням для виконання токарно-фрезерних робіт, а саме:
- універсальні токарні верстати;
- токарні верстати з числовим програмним керуванням (ЧПК);
- токарні верстати з числовим програмним керуванням (ЧПК) і з фрезерної функцією;
- універсальні фрезерні верстати;
- 3-х координатні фрезерні обробні цента з ЧПК;
- 5-й координатні фрезерні центри з ЧПК.
токарно-фрезерні роботитокарно-фрезерні роботи

Сучасний металообробний інструмент

Використання сучасного обладнання обумовлює необхідність і можливість застосування сучасних ріжучих інструментів виробників зі світовими іменами.

Спеціалізація підприємства

Підприємство виконує роботи по металообробці для різних галузей. Однак, виробництво спеціалізується на виготовленні деталей з вимогами до високої точності для загального машинобудування, приладобудування, авіації, медицини та енергетики. Для цього, компанія постійно вдосконалює верстатний парк токарно-фрезерного обладнання та інструментальну базу.

Токарно-фрезерні роботи супроводжуються повним циклом технічного супроводу: від розробки документації та технології до контролю якості виробленої продукції.

Токарно-фрезерні роботи виконуються з матеріалу замовника або власного. Найбільш поширеними матеріалами при виконанні токарно-фрезерних робіт є: сталь, нержавіюча сталь, алюміній, латунь, бронза і інші.

Для замовлення токарно-фрезерних робіт рекомендуємо ознайомитися з необхідної для початку робіт інформацією.

Токарно-фрезерні роботи: приклади деталей


Довіра – основа реалізації успішних проектів.

Дякуємо замовнику за надану довіру.