точна механічна обробка металу

Токарні роботи

Токарні роботи по металу на нашому підприємстві виконуються на сучасних обробних центрах з числовим програмним керуванням для малої і середньої серійності виготовлення деталей. Основним пріоритетом у виробництві є виготовлення технологічно складних деталей.

Токарні обробні центри

Підприємство в своєму розпорядженні широким спектром токарного обладнання: від універсальних металообробних верстатів і до обробних токарних центрів з фрезерної функцією.

Токарні роботи Токарні роботи 

В процесі виконання токарних робіт здійснюється виконання таких видів токарних обробок, як проточка, свердління, розточування, нарізка різьби, нанесення різного типу накаток і т.д.

Токарні роботи по виготовленню деталей виконуються з наступних матеріалів: алюміній, сталь, нержавіюча сталь, латунь, бронза та інші.

Якість токарних робіт

Токарна обробка на нашому обладнанні здатна забезпечити точність ± 0,005 мм. Це досягається за рахунок застосування сучасного обладнання та сучасних інструментів світових виробників в області металообробки. Токарні роботи по виготовленню технологічно складних деталей виконуються на токарних обробних центрах з фрезерної функцією, що дозволяє знизити кількість операцій і, одночасно, підвищити швидкість виготовлення деталей.

Використання високоточного обладнання та якісного інструменту, залучення кваліфікованого персоналу - все це дозволяє досягати високий рівень якості виконання токарних робіт.

Для того, щоб замовити токарні роботи рекомендуємо ознайомитися з необхідною для початку робіт інформацією.

Токарні роботи: приклади деталей